Ege Seramik, teknolojik yüzey malzemeleri ile ürünlerini farklı kılıyor


Geniş ürün portföyünü sürekli yenileyen ve dünya trendlerini yakından takip eden Ege Seramik, tasarım anlayışı, vizyonu ve teknolojik yüzey malzemeleri ile fark yaratıyor. Ege Seramik’in ‘Spring Collection 2019’ koleksiyonundan öne çıkanlar şöyle:

Barocco; iki farklı tarzın uyumunu ortaya çıkran seri turkuaz renk seçeneği ile yer ve duvar karolarında kombin oluşturuyor.
Dolce Vita; Ege Seramik’in altıgen geçme kalıbı ile hazırlanan, rölyefli tasarımı ve sedefli renkleri ile müşterilerin beğenisine sunuluyor.   Maison; Spring Collection 2019’un en geniş serilerinden biri. Geniş ebat seçenekleri, derin rölyefli ve desenli dekorları ile Maison serisi doğal taş görünümünü sunuyor.   Positano; 20x20cm ölçüsü ile Ege Seramik Vintage ailesinin yeni üyesi modern ve trend şıklığı taşıyor.
Oasis; sezonun parlayan stillerinden biri terazzo görünümlü seramikler. Tam parlak yüzeyi ile ‘Oasis’ serisi sezonun en dikkat çekici parçalarından. Oasis serisi 60x60cm ve 60x120cm ebat seçeneklerine sahip. Alicante; Kızıl-kahve tonlarındaki rengi ve vintage desenli dekorları ile dikkat çekiyor. Sırlı granit yapısı ile hem iç hem de dış mekanlarda güvenle tercih edilebilir.