‘Seramiksan’ son teknolojisini 2019 mutfak serisine yansıttı


Seramiksan, mutfaklarda değişiklik yapmak isteyenler için özel, birbirinden farklı ebat ve desenlerde yeni ve son teknolojisini kullandığı mutfak serilerini tüketicilerin beğenisine sundu. Ahşap görünümlü porselen karolar kolay temizlenme, leke tutmama, banyo ve mutfak gibi ıslak zeminlerde rahatlıkla kullanılmasından dolayı, dayanıklı ve kullanışlı özellikleriyle dikkat çekiyor. Seramiksan’ın doğal ahşap görünümlü porselen karoları; 30×180 ve 20×180 cm ‘’Linewood, Classwood’’, 60×12 0, 30×12 0 ve 20×12 0 cm üç farklı ebat alternatifi sunan ‘’Sagano ,Monte Verde
ve Daintree’’ ve 15×90 cm ‘’Wood Dream, Burn wood, Form , Deck’’ serileri ile yepyeni ebadıyla 12 x24,5 cm ‘’Wood Dream’’ serisi ahşabın en doğal hali ile mutfaklarda sıcak bir atmosfer yaratıyor. Fishbone koleksiyonunda yer alan, eski ahşap parke döşemelerini anımsatan, 40×60 cm ebadında üretilen ‘’Classic Wood’’, ‘’Nordik’’, ‘’Nova’’, ‘’Ladin’’ Serileri yaratıcılığı ön plana çıkaran ‘Mix&Match’ uygulama şekli ile özgün ve yaratıcı mutfaklar oluşturuyor.
Yaşam alanlarında dinginlik ve doğallık isteyenler için tasarlanan Seramiksan doğal taş görünümlü seriler, natürel renk tonları ile doğal görünümlü malzemelerden vazgeçmeyenler için farklı ürün alternatifleri sunuyor. Doğadaki taşları bünyesinde barındıran, 60×12 0 ve 60×60 cm ebatları ile 1950’li yılların popüler zemin kaplama ürünü ‘’Terrazzo’’ Serisi ve tuğla görünümünü rölyefleriyle zenginleştiren ‘’Brick‘’ ve ‘’Truva’’ Serileri 30×60 cm geçmeli porselen karoları ile doğal dekorasyonun vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.
Modern çizgiler ile tasarlanan 30×90 ve 30×60 cm ebatlı duvar karosu serileri, renk ve yüzeylerdeki harmonisi ile çarpıcı mutfaklar oluşturuyor. Üç farklı rölyef yüzeyine sahip, siyah ve beyaz renklerde üretilen ‘’Glossy’’
ve ‘’Mat’’ Serileri yalın ve şık görünümleriyle dikkat çekiyor. Natürel
renk tonları, yüzeyindeki tekstil dokusu ve rölyefi ile ‘’Poudre’’ Serisi
romantik yaşam alanları oluşturuyor.
Mermerin eşsiz dokusunu rölyef ile zenginleştirmek isteyenler için ise mermerin gücünü mekanlara yansıtan ‘’Silver Calacatta’’, ‘’Orion’’, ‘’Alves’’ ve ‘’Lasa’’ Serileri etkileyici mutfaklar yaratıyor.