İSO ve KSO; TOS+H Expo 2022’ye güç katacak


Kocaeli Sanayi Odası resmi yayın organı ‘ODAVİZYON’ ile, İstanbul Sanayi Odası da yeni partner olarak TOS+H Expo 2022 İş Güvenliği ve Sağlığı Fuarı’na güç katıyorlar.

Messe Düsseldorf GmbH ve yerel ortağı Tezulaş Fuar, Türkiye’nin iş güvenliği ve sağlığı alanında lider ihtisas fuarının konumunu daha da sağlamlaştırmak amacıyla İstanbul Sanayi Odası (İSO) ile iş birliği yapıyor. İstanbul Sanayi Odası, TOS+H Expo 2022’ye sadece uzmanlığı ve sanayi bağlantıları ile katkıda bulunmakla kalmayıp, aynı zamanda, 14 –17 Mayıs tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek olan ihtisas fuarı ile eş zamanlı düzenleyeceği İş Sağlığı ve Güvenliği Sempozyumu ile destek veriyor. Messe Düsseldorf GmbH Genel Müdürü Erhard Wienkamp “Bu yeni ortaklık, Türkiye’de iş sağlığı ve iş güvenliği konularına gösterilen ilgiyi açıklamaktadır. Fuar ile İstanbul Sanayi Odası iş birliğinin, TOS+H Expo’nun Türkiye’deki öncü konumuna katkı sağlayacağına inanıyorum” dedi.
İstanbul Sanayi Odası’nın konuya ilişkin beyanı da aşağıdaki gibi oldu: “TOS+H Expo, iş güvenliği ve sağlığı ihtisas fuarı olarak sanayi ve ticaret alanlarından uzmanları bir araya getirecek. İstanbul Sanayi Odası da başta sanayi olmak üzere tüm sektörleri yakından ilgilendiren 4. İş Güvenliği ve Sağlığı Fuarı ve eş zamanlı düzenlenecek İş Sağlığı ve Güvenliği Sempozyumu’nun tüm taraflar için faydalı ve verimli olmasını hedefliyor.”

İş Sağlığı ve Güvenliği Sempozyumu, TOS+H Expo 2022 ile eş zamanlı düzenlenecek
TOS+H Expo, iş güvenliği ve sağlığı ihtisas fuarı olarak sanayi ve ticaret sektörlerinden uzmanları bir araya getirirken, İstanbul Sanayi Odası İş Sağlığı ve Güvenliği Sempozyumu güncel iş sağlığı ve güvenliği standartlarını konu alarak Türkiye ile komşu ülkelerdeki firmalarda önlem alma kültürünün oluşmasına hız kazandırmaktadır. TOS+H Expo 2022’ye şimdiye kadar 87 ulusal ve uluslararası katılımcı kayıt yaptırmış bulunuyor.

Kocaeli Sanayi Odası medya sponsoru olarak yer alıyor

Kocaeli Sanayi Odası, aylık olarak yayınlanan Odavizyon dergisi ile sözkonusu etkinliğin medya sponsorları arasında yer alıyor. Medya sponsorluğu kapsamında firmalar dergi içerisinde hem fuar ve katılımcılar hem de iş sağlığı ve güvenliği konularında bilgi sahibi olabilecekler. Odavizyon dergisi ve argeTIME gazetesine, etkinlik alanındaki stanttan da ayrıca ulaşılabilecek.